Tego się nie spodziewaliśmy! Pawłowicz publicznie KOKIETUJE mężczyznę

2019-12-06 7:50 CHA
Krystyna Pawłowicz
Autor: Super Express TV

W czwartek wieczorem prezydent Andrzej Duda przyjął ślubowanie od nowo wybranych przez Sejm sędziów Trybunału Konstytucyjnego. W tym gronie znalazła się była posłanka PiS – Krystyna Pawłowicz. Po uroczystości nie omieszkała podzielić się z internautami swą radością. Zapewne w przypływie emocji Pawłowicz pozwoliła sobie też na kokieteryjną pogawędkę z… byłym komisarzem policji.

Co by nie mówić, Pawłowicz kojarzy się raczej z ostrym językiem debaty, nie zaś radosnym świergotaniem z mężczyznami. A jednak!

„Dziś, w rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego (…) prezydent Andrzej Duda przyjął ślubowanie od wskazanych przez Sejm trzech nowych sędziów TK. Było ważne przemówienie Prezydenta na temat wymiaru sprawiedliwości. Były media i błysk fleszy A teraz służba Polsce” - pochwaliła się dumna eks posłanka na swoim Twitterze.

„Pani Profesor! Szacun” - zagaił ją były oficer CBŚ – Jacek Wrona. Odpowiedź Krystyny Pawłowicz mogła niejedną osobę mocno zaskoczyć. Ten styl wypowiedzi bowiem nie zdarza jej się często! „Dziękuję, od Pana liczy się podwójnie” - kokietowała bowiem nowa sędzia TK.

Czyżby wraz z nową funkcją zaszła w niej zmiana?

ZOBACZ TEŻ: Prezydent PO CICHU przyjął ślubowanie od Pawłowicz, Piotrowicza i Steliny

Najnowsze