Wybory 2020: Krzysztof Bosak reaguje na wstępne wyniki. Mowa o ROZLICZANIU zwycięzcy!

2020-07-12 21:46 Bartosz Wojsa
Kogo poprze Krzysztof Bosak w drugiej turze? Wybory 2020
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Kogo poprze Krzysztof Bosak w drugiej turze? Wybory 2020

Wybory 2020: Krzysztof Bosak, startujący w pierwszej turze wyborów prezydenckich z ramienia Konfederacji, na Twitterze udostępnił stanowisko swojej partii po wstępnych wynikach exit poll IPSOS. W stanowisku podkreślono, że zwycięzca zostanie rozliczony! Co jeszcze? Sprawdźcie!

Według sondażu exit poll IPSOS, wybory prezydenckie 2020 wygrał Andrzej Duda z poparciem 50,4%. Rafał Trzaskowski otrzymał poparcie na poziomie 40,6%. To oznacza, że nie da się jednoznacznie wskazać zwycięzcy, ponieważ wszystko - z uwagi na niewielką różnicę w punktach procentowych - może się jeszcze zmienić.

Tymczasem na Twitterze Krzysztof Bosak, który startował w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020 z ramienia Konfederacji, opublikował stanowisko swojej partii po wstępnych wynikach wyborów. 

- Przypominamy, że nie popieraliśmy żadnego z kandydatów, którzy rywalizowali w drugiej turze wyborów prezydenckich. Oczekujemy, że prezydent elekt zadba o stabilność państwa i będzie godnie je reprezentował - czytamy w stanowisku Rady Liderów Konfederacji.

II Tura wyborów: tak głosowali Polacy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Zwycięzcę wyborów będziemy rozliczać ze złożonych obietnic i deklaracji przedstawianych w kampanii wyborczej", podkreśliła Konfederacja.

W oświadczeniu przekazanym dalej przez Bosaka czytamy również o podziękowaniach dla działaczy i sympatyków sił skupionych w Konfederacji. 

- To dzięki tej mobilizacji nasze propozycje programowe nadały merytoryczny ton finałowi kampanii wyborczej i przykuły uwagę mediów, sztabów i wyborców. W nadchodzących latach będziemy walczyć o nasze wartości z jeszcze większym zaangażowaniem i determinacją - podkreślono. 

Najnowsze