Bank Pekao oferuje 7 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym

i

Autor: Shutterstock

Gdzie złożyć swoje oszczędności?

Bank Pekao oferuje 7 proc. w skali roku na Koncie Oszczędnościowym

2022-08-08 14:02

Dla osób chcących odłożyć trochę gotówki, Bank Pekao wprowadził bardzo atrakcyjną ofertę – lokując pieniądze na koncie oszczędnościowym, dostaniesz 7 proc. w skali roku. Oferta obowiązywać będzie przez 6 miesięcy od otwarcia konta. To jedna z najwyższych stawek oprocentowania na kontach oszczędnościowych na rynku! Ma też najdłuższy okres naliczania tak wysokiego oprocentowania.

Z promocji 7 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowym mogą skorzystać nowi klienci Pekao. Atutem oferty jest bieżący dostęp do swoich oszczędności. To oznacza, że w Pekao można wypłacać środki w dowolnym momencie bez utraty naliczonych odsetek oraz - co również jest rzadko spotykane na rynku - bez opłat za przelewy z kont oszczędnościowych przez aplikację mobilną PeoPay. Do oferty można przystąpić do 16 października 2022 roku.

Bank Pekao pamięta także o najmłodszych klientach - dla dzieci i młodzieży do 18 r. ż., dostępna jest oferta 7 proc. w skali roku na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb”. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie do salda 3 tys. zł przez okres 6 miesięcy od otwarcia rachunku. Z tej propozycji Pekao można skorzystać do 16 października 2022 roku.

Tym, którzy wolą oszczędzać na lokacie terminowej, Pekao proponuje otwarcie Lokaty z Żubrem z oprocentowaniem 6 proc. w skali roku do kwoty 30 tys. zł na 6 miesięcy. Oferta ta jest dostępna do 30 września br. dla wszystkich klientów banku na nowe i dotychczasowe środki. Formalności można dokonać w wygodny sposób w bankowej aplikacji PeoPay.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE