Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! Chodzi o wakacje 2020

2020-07-06 12:06 ZPL
Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! Dojdzie do groźnego pożaru
Autor: DOMIN Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego! Dojdzie do groźnego pożaru

Wakacje 2020 już w pełni, a to oznacza, że wielu z nas rozgląda się za miejscem do wypoczynku. Zanim jednak zarezerwujemy odpowiedni hotel, warto poznać prognozę pogody na wakacje 2020. Se.pl postanowiło zapytać o tę ważną kwestię Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Wakacje 2020 z pewnością szykują się bardzo nietypowo. Przez pandemię koronawirusa część ośrodków wypoczynkowych wpadła w bardzo poważne problemy i musiała zwalniać pracowników. Część pracodawców musiała również zmniejszyć godziny pracy i wynagrodzenie pracowników, a to oznacza, że w tym roku na urlop przeznaczymy mniej pieniędzy. Przed zaplanowaniem wakacji 2020 i rezerwacją hotelu, warto też zerknąć w prognozy pogody. Se.pl postanowił zapytać o to Krzysztofa Jackowskiego, słynnego jasnowidza.

- Moim zdaniem będą to brzydkie wakacje. Pogoda będzie kapryśna, często będzie padał deszcz, choć będą się również zdarzały momenty, kiedy zrobi się naprawdę gorąco. Generalnie, kiedy lato już się skończy będziemy mówili, że nie było takie złe, że mogło być zdecydowanie godzin - powiedział jasnowidz Jackowski. 


Czytaj: Lato 2020. Straszliwa przepowiednia jasnowidza Jackowskiego!

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze