Michał Boni MA TRZECIĄ ŻONĘ - ZDJĘCIA

2012-08-25 11:07

Minister administracji i cyfryzacji Michał Boni (58 l.) po raz trzeci w swoim życiu stanął wczoraj na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została była wiceminister rozwoju regionalnego Hanna Jahns (39 l.). Ślubna uroczystość odbyła się w urzędzie stanu cywilnego na warszawskiej Pradze-Północ. A wśród zaproszonych gości pojawili się ministrowie rządu Donalda Tuska (55 l.).

Ach co to był za ślub! Kilka minut przed 16 nowożeńcy podjechali pod urząd stanu cywilnego przy ul. Kłopotowskiego w Warszawie zabytkową... warszawą. Minister Boni w eleganckim garniturze, a jego wybranka w pięknej śnieżnobiałej sukni. W wypchanej po brzegi gośćmi sali USC zakochani zgodnie powiedzieli sobie "tak". Były oklaski, toast szampanem i przemowa ministra Boniego, który podziękował gościom za przybycie. Podczas uroczystości nie zabrakło namiętnego pocałunku, który na dość długo połączył świeżo upieczonych małżonków. Z życzeniami i kwiatami w stronę pary młodej ruszył m.in. minister zdrowia Bartosz Arłukowicz (41 l.), były szef resortu skarbu Aleksander Grad (50 l.), a także były premier Jan Krzysztof Bielecki (61 l.), szef Rady Gospodarczej przy premierze Donaldzie Tusku.

Kim jest wybranka ministra Boniego? To była wiceminister rozwoju regionalnego, która zajmowała to stanowisko od grudnia 2007 do 15 lutego 2010 r. Z wykształcenia jest doktorem nauk ekonomicznych, obecnie pracuje w Komisji Europejskiej. Biegle włada językiem niemieckim i angielskim oraz interesuje się tańcem, architekturą i sztuką secesyjną, a także muzyką. Co ciekawe, wybranka ministra śpiewa w chórze Foyer Catholique Europeen w Brukseli.

Nasi Partnerzy polecają