MMAfia! Zastraszali, wymuszali haracze, mordowali...

2014-08-27 19:23 EWJ

Bili, zastraszali, wymuszali haracze, a nawet mordowali. Kto? Sportowcy z Olsztyna, a konkretnie zawodnicy MMA z klubu Arrachion! Po aresztowaniu kilka dni temu czterech gangsterów na jaw wychodzą nowe, szokujące fakty. Śledczy nie mają wątpliwości, że to jedna z najbardziej niebezpiecznych grup przestępczych w Polsce, a nawet mafia, bo ponoć z politycznymi powiązaniami.

Przypomnijmy: kilka dni temu do aresztu trafiło dwóch Czeczenów i dwóch Polaków - znanych zawodników sportów walki: Aslambek S., Aslan A., Michał Sz. i Piotr P. Wszyscy są zawodnikami Arrachion Olsztyn, do którego należy sam Mamed Chalidow, najbardziej znany w Polsce zawodnik MMA czeczeńskiego pochodzenia, który zasłynął zwycięstwami na całym świecie. Zarzuca się im wymuszenia, haracze, pobicia. Teraz funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zapowiadają kolejne aresztowania gangsterów z Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie), a na światło dzienne wychodzą nowe fakty.

Zobacz: Aleksander Kwaśniewski "mocny tylko w gębie"! Anastazja Potocka obnażyła sekrety prezydenta!

Śledczy nie mają wątpliwości, że zawodnicy klubu stworzyli potężną organizację przestępczą. Żyli jak pączki w maśle nie dzięki sukcesom sportowym, a dzięki haraczom. Terroryzowali właścicieli klubów i przedsiębiorców z Warmii i Mazur. Co więcej, Aslan A. był od wielu miesięcy poszukiwany przez Interpol za morderstwo popełnione w Kaliningradzie! "Niewinni sportowcy" musieli się czuć bezkarni, skoro na początku roku, obawiając się zemsty rosyjskich gangsterów, poprosili o ochronę... policję! Nie przeszkadzało im to dalej prowadzić bandyckiego procederu. Dziwne, że najbardziej znany polski zawodnik MMA nie zauważył, co się wokół niego działo. Mamed Chalidow zarzeka się, że choć zatrzymany Aslambek S. jest jego krewnym, to on zna go jedynie jako świetnego sportowca, który spędza cały swój czas na treningach i walkach na ringu.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

A poniżej... SPLASH:

Najnowsze