śnieżyca, snieg

i

Autor: East News

Pogoda długoterminowa: Idzie MROŹNA zima

2017-10-21 4:00

Uwaga! Już za miesiąc termometry zanotują szalony zjazd poniżej zera, a bez puchowej kurtki nie wyjdziesz z domu! Tak przewidują synoptycy ze Stanów Zjednoczonych, a nasi to potwierdzają!

- Prognozy Amerykanów najczęściej się sprawdzają - kiwa głową Waldemar Skałba z biura meteorologicznego Cumulus, zaglądając do specjalnego raportu synoptyków z AccuWeather. A tam stoi czarno na białym, że zima w centralnej Europie nie da nam żadnej taryfy ulgowej - będzie mroźna i śnieżna. - Już w drugiej połowie listopada i na początku grudnia możemy spodziewać się mrozów i śniegu. Zresztą już teraz pierwsze płatki spadają w górach - dodaje Skałba. Na ostrą zimę szykują się też zwierzęta. Przykładowo wiewiórki jak szalone gromadzą żołędzie! Ale zanim stanie się biało, przygotujmy parasole, bo najpierw popada.

Zobacz: Atak nożownika w Stalowej Woli. Kim jest napastnik?

Przeczytaj też: Atak nożownika w Stalowej Woli: Dźgał ludzi na oślep! Jest ofiara ŚMIERTELNA [WIDEO]

Polecamy: Elbląg: dusiła noworodki i chowała w zamrażarce. Jest wyrok

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE