8-latek zabił swoją roczną siostrę. Ich mama w tym czasie spała

i

Autor: Escambia County Sheriff's Office Ojciec dzieci był policji dobrze znany

8-latek zabił swoją roczną siostrę i ranił 2-latkę. Ich mama w tym czasie spała

2022-06-29 12:31

Tragedia na Florydzie. 8-letni chłopiec znalazł w szafie naładowaną broń swojego ojca i śmiertelnie postrzelił z niej swoją roczną siostrę. Kula przeszła na wylot, raniąc jeszcze jedno dziecko: 2-latkę, która także była wtedy w pokoju. Mama dzieci spała w pomieszczeniu obok. Do sprawy zatrzymano 45-letniego Rodericka Dwayne'a Randalla. Mężczyzna po wszystkim próbował ukryć broń.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w miniony weekend w jednym z moteli na Florydzie. 8-letni chłopiec znalazł w szafie naładowaną broń swojego ojca. "Wyciągnął ją z kabury, zaczął się nią bawić, po czym strzelił w roczną dziewczynkę, ostatecznie ją zabijając. Chłopiec wiedział, gdzie tata trzyma pistolet" – relacjonował szeryf hrabstwa Escambia, Chip Simmons. Dodał, że kula przeszła przez maleńką Kacey Bass i trafiła jeszcze w jej 2-letnią siostrę. W czasie strzelaniny matka dzieci spała w pokoju obok.

8-latek zastrzelił siostrę. Ojciec dzieci chciał się pozbyć broni

Po wszystkim ojciec dzieci, Roderick Dwayne Randall, przyszedł do pokoju i zanim wezwał pomoc, usunął broń i torbę, w której prawdopodobnie znajdowały się narkotyki. Jak podaje ABC News, został aresztowany pod zarzutem posiadania broni palnej, mataczenia przy dowodach, zawinionego zaniedbania i niezachowania bezpiecznego przechowywania broni. Matce dzieci nie postawiono zarzutów. 

CZYTAJ TAKŻE: "Gdyby Putin był kobietą...". Boris Johnson jedzie ostro. Mówi o toksycznej męskości

Strzelanina w Zabrzu

Tragedia na Florydzie: Ojciec dzieci jest znany policji

Jak podają śledczy, Randall ma niewiarygodnie bogatą kartotekę policyjną. Lista jego przewinień liczy 129 stron i obejmuje 14 poprzednich wyroków skazujących za przestępstwa. 

CZYTAJ TAKŻE: Grał we "W pustyni i w puszczy" i "Angielskim pacjencie". Nie żyje Hiszam Rustum