Islamiści mordują polskie bociany

2017-12-04 3:00

Te filmy budzą grozę! Widać na nich uśmiechniętych, uzbrojonych w strzelby, pistolety, a nawet karabiny maszynowe zwyrodnialców i ich krwawe dzieło - dziesiątki rozstrzelanych bocianów. One nie wrócą już do Polski. Zginęły z rąk islamistów, którzy strzelają do naszych boćków dla sportu!

Ten morderczy proceder trwa od lat! Muzułmanów w Libanie nie powstrzymało nawet ustanowione prawo zakazujące zabijania bocianów. Dla nich mordowanie tych ptaków to narodowy sport, w którym biorą udział całe rodziny.

W Libanie czy Syrii zabicie jak największej liczby bocianów jest powodem do dumy. Dlatego internet jest zalany zdjęciami uzbrojonych po zęby muzułmanów wśród martwych bocianów. Chwalą się oni swoimi trofeami na filmach łudząco przypominających propagandowe nagrania Państwa Islamskiego z charakterystyczną muzyką haram w tle, a wśród strzałów słychać złowrogie Allah Akbar!

- Trzeba działać, bo wkrótce będzie za późno - ostrzega ekolog Krzysztof Wojciechowski z Fundacji Akcja Cywilizacja. Szacuje, że przez ostatnie kilka lat populacja polskich bocianów zmalała o 20 proc.! - Wysyłamy apele do wielu arabskich krajów, w których zimują nasze bociany, ale pozostają bez odpowiedzi. Pora na stanowczą interwencję naszego rządu - dodaje ekolog.

Zobacz: PANIKA w londyńskim metrze! Ludzie słyszeli STRZAŁY

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE