Jaś Fasola WRACA! Jeden szczegół PRZERAZIŁ fanów

2021-01-13 11:45 zw
Jaś Fasola nie będzie już Jasiem Fasolą
Autor: EAST NEWS Jaś Fasola nie będzie już Jasiem Fasolą

Wielki powrót legendy brytyjskiej komedii! Twórcy "Jasia Fasoli" pracują nad nowym serialem z Rowanem Atkinsonem (66 l.). Jak zdradził brytyjskiej prasie scenarzysta telewizyjnego hitu, w nowych przygodach zobaczymy Jasia Fasolę jako marudnego seniora. Tylko czy Atkinson na pewno zagra główną rolę?!

Co słychać u Jasia Fasoli? Od kilkunastu lat Rowan Atkinson (66 l.) nie wcielał się już w tę postać. Ostatnim filmem o gapowatym Brytyjczyku był "Wakacje Jasia Fasoli" z 2007 roku, a sławny serial o jego przygodach powstawał w latach 1990-1995. Były też inne filmy oraz kreskówki, a teraz twórcy "Mr Beann" zapowiadają nowy sezon serialu!

Jak zdradził dziennkarzom "The Sun" Richard Curtis, jeden ze scenarzystów "Jasia Fasoli", ma w planach stworzenie nowych odcinków, opowiadających o Jasiu Fasoli jako o starym już, marudnym człowieku. Jest jednak pewna poważna wątpliwość - czy Jaś Fasola wystąpi?! Bo przecież Rowan Atkinson, który pracuje teraz nad dubbingiem animowanej historii o Jasiu, powiedział ostatnio, że wcielanie się w rolę, która przyniosła mu sławę, jest męczące, dając wyraźnie do zrozumienia, że ma już jej serdecznie dość.

NIE PRZEGAP: Buntownicy ZBROJĄ się na Bidena! Zamieszki W KAŻDYM stanie. Trump ostrzega

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!
Najnowsze