Jennifer Lopez na pogrzebie przyjaciela z mega głębokim dekoltem

i

Autor: Backgrid/East News (2), grafika RN

Tak żegnała multimilionera!

Jennifer Lopez z megagłębokim dekoltem na pogrzebie przyjaciela. Przesadziła?

2022-10-09 22:18

Można śmiało powiedzieć, że ten pogrzeb przypominał rewię mody. Między innymi Kim Kardashian, Ben Affleck i Jennifer Lopez wzięli udział w ostatnim pożegnaniu 63-letniego multimilionera, JR Ridingera, który we wrześniu zmarł na zator płucny na swoim jachcie u wybrzeży Chorwacji. Świeżo upieczona żona, J.Lo, wybrała na tę okazję kontrowersyjną kreację. Biust wprost wylewał jej się z sukienki.

Smutne wydarzenie w amerykańskim show-biznesie. 8 października w Miami na Florydzie odbył się pogrzeb niejakiego J.R. Ridingera, założyciela firmy Market America. Jak donosi "The Hollywood Reporter", biznesmen, a także multimilioner zmarł nagle, podczas rejsu, jaki odbywał swoim jachtem u wybrzeży Chorwacji. O śmierci 63-latka poinformowała jego żona, Loren. "Trudno mi znaleźć słowa, jestem w szoku. Moje serce pękło" - napisała w mediach społecznościowych. Ridinger miał bliskich przyjaciół w gronie największych gwiazd. Kumplował się między innymi z Kim Kardashian, Alicią Keys, Victorią i Davidem Beckhamami oraz z Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez na pogrzebie. Biust wyskakiwał jej z sukienki

I to właśnie ta ostatnia przykuła na pogrzebie bogacza największą uwagę. A wszystko za sprawą... sukienki. J.Lo (53 l.), która niedawno dopięła swego i stanęła na ślubnym kobiercu wraz z ukochanym Benem Affleckiem (50 l.) postanowiła na pogrzebie przyjaciela wyeksponować swoje atuty. U boku stylowego męża pojawiła się w czarnej, klasycznej, długiej sukience z ogromnym dekoltem. Tak ogromnym, że biust niemal wyskakiwał jej z kreacji. Tym razem przesadziła?

Jennifer Lopez półnago, Kim Kardashian zakryta po szyję

Kompletnym przeciwieństwem Lopez była natomiast inna przyjaciółka zmarłego na jachcie milionera, Kim Kardashian (41 l.). Słynna celebrytka postawiła na długą do ziemi i zakrywającą nawet szyję kreację. Jednak, żeby nie było tak do końca "pogrzebowo" sukienka lekko prześwitywała i pokazywała zarys bielizny. Która z gwiazd bardziej się wam podoba?

Sonda
Założyłabyś taką sukienkę na pogrzeb?
Klaudia Antos o współpracy z Jennifer Lopez
Nasi Partnerzy polecają