Psy pogryzły pupę najdroższej modelki świata! Zawiniła sławna siostra

i

Autor: Instagram

Dramat Kendall Jenner

Psy pokąsały pupę najdroższej modelki świata! Zawiniła sławna siostra

2022-11-01 13:50

Dramat, szok i niedowierzanie! Najdroższa pupa świata została pokąsana przez rozbrykane psy tuż przed Halloween. Kendall Jenner (27 l.) musi teraz kurować swoje drogocenne pośladki, a sprawczynią całego zamieszania okazała się jej rodzona siostra! Kylie Jenner (25 l.) wyznała prawdę w popularnym talk show. Teraz już nic nie będzie takie samo...

Pieski pokąsały najdroższą pupę świata. Kendall Jenner przeżyła koszmar przez własną siostrę

To nie jest zwyczajna pupa, a pupa cenniejsza niż diamenty i złoto. Na pośladki Kendall Jenner (27 l.) powinno się chuchać i dmuchać! Wszak członkini rodu Kardashianów zarabia jako modelka około 40 milionów dolarów rocznie, co czyni ją od kilku już lat najdroższą modelką świata. Jednak najwyraźniej cenna pupa nie została odpowiednio dopilnowana. Dramat Kendall Jenner wyszedł na jaw w wieczór Halloweenowy. Do programu talk show Hailey Bieber "Kto jest w mojej łazience?" przybyła Kylie Jenner, siostra Kendall i 25-letnia potentatka branży kosmetycznej. Hailey i Kylie spijały sobie z dzióbków, dyskutując o wszystkim ubrane w kostiumy dwóch wiedźm. Jednak w pewnym momencie atmosfera świąteczna zwarzyła się. Bo Kylie poczyniła szokujące wyznanie!

Kylie Jenner ma siedem psów. Opowiedziała o tym, co zrobiły najdroższej modelce świata

"Mam siedem psów, a one są szalone. Dopiero co pogryzły Kendall w pupę!" - wypaliła Kylie Jenner. Prowadząca program żona Justina Biebera o mało nie omdlała na te druzgocące wieści. Kylie nie była w stanie powiedzieć nic więcej. Nie wiemy, co będzie dalej z pupą Kendall Jenner ani z jej 40-milionowymi zarobkami. Jedno jest pewne - przez siostrę, która nie upilnowała gromadki pupili, biedna modelka musi teraz kurować pupę. Oby tylko szybko doszło do pełni formy, a Kylie kupiła swoim psom siedem diamentowych kagańców!

Sonda
Kendall Jenner czy Kylie Jenner - która jest seksowniejsza?

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.
Zgrabna pupa