ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka kultura Premiery filmowe - na co do kina w weekend 19-21 sierpnia 2016?

Premiery filmowe - na co do kina w weekend 19-21 sierpnia 2016?

20.08.2016, godz. 11:28
Batman: Zabójczy żart
Animacja dla dorosłych - "Batman: Zabójczy żart" coś dla fanów komiksów foto: plakat filmu

Premiery filmowe i nie tylko, czyli na co iść do kina w weekend 19-21 sierpnia 2016 roku? Wśród repertuaru kin wybraliśmy najlepsze propozycje na wśród nowości filmowych i nie tylko

Na co do kina w weekend? Wśród premier filmowych i nie tylko wybraliśmy pozycje, które warto obejrzeć w weekend 19-21 sierpnia 2016 roku. Do nowości kinowych zaliczają się takie filmy jak: "Komuna", "Ben-Hur", "Batman: Zabójczy żart", "Boska Florence", "Rekiny wojny" oraz "Jak zostać kotem". Na który z tych filmów warto wybrać się z dziewczyną, przyjaciółmi lub z dziećmi?

Na co do kina z dzieckiem?

Wśród kinowych nowości dla dzieci znalazł się film "Jak zostać kotem". To typowa komedia familijna dla nieco starszych dzieciaków. Spodoba się przede wszystkim miłośnikom futrzaków. W rolę zarozumiałego biznesmena wcielił się Kevin Spacey, któremu w polskiej wersji dubbingowej głosu użyczy Tomasz Kot. Starsi widzowie mogę zirytować się przewidywalnością zdarzeń oraz absurdalnością niektórych scen. Jednak - czego nie robi się dla dzieci. Inne filmy dla dzieci, na które warto udać się w weekend to: "Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie", "Barbie: Gwiezdna przygoda", "Mój przyjaciel smok", "Gdzie jest Dory", "Szajbusy i pingwiny", "Angry Birds Film", "Tini: Nowe życie Violetty".

Na co do kina z dziewczyną / chłopakiem

Najlepszą propozycją wśród premier filmowych będzie "Boska Florence" z kolejną genialną kreacją Meryl Streep. Jest to komedia biograficzna, która przedstawia dążenia do sławy śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins. Problem w tym, że aktorka w ogóle nie posiada umiejętności wokalnych. W roli nauczyciela śpiewu Simon Helberg - aktor znany z roli Howarda w serialu "Teoria wielkiego podrywu". "Boska Florence" to jeden z tych filmów, po którym wychodzi się w dobrym nastroju. Miłośników ambitnego kina zainteresuje "Komuna". Dramat przedstawia losy pary, która po otrzymaniu w spadku ogromnej willi postanawia stworzyć w niej... komunę. Co wyjdzie z tego eksperymentu społecznego? Śmiech, łzy i wspólne nagie kąpiele w pobliskim jeziorze. To film przepełniony wachlarzem emocji i świetnie zagrany.

Na co do kina z przyjaciółmi

W męskim gronie można udać się na "Rekiny wojny" - film twórcy trylogii "Kac Vegas". Niestety tym razem krytycy filmowi nie byli zadowoleni tak, jak w przypadku poprzednich komedii Todda Philipsa. Humor niskich lotów oraz chaos mogą trochę przeszkadzać. Jakkolwiek ta premiera filmowa będzie lepszym wyborem od "Ben-Hur" - ekranizacji klasyki kinowej, która niestety tym razem zbiera negatywne opinie. Film "Ben-Hur" spokojnie mogą obejrzeć fani spektakularnych bitew osadzonych w epoce imperium rzymskiego. 19 sierpnia do kin wchodzi animacja "Batman: Zabójczy żart" oparta na komiksie DC. To kontrowersyjny kryminał przeznaczony dla dorosłych widzów. Mniej wymagający fani komiksów o Batmanie z pewnością go pokochają.

ZOBACZ: "Gdzie jest Dory" w piątek w kinach! Zobacz zwiastun!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: