www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl technologie internet Mecz Hiszpania - Portugalia na żywo w internecie - transmisja live za darmo

Mecz Hiszpania - Portugalia na żywo w internecie - transmisja live za darmo

29.06.2010, godz. 16:06
Internet wciąga!
foto: Brak agencji
Jak zwykle na SE.pl informujemy o kolejnej transmisji live. Dziś, we wtorek, o godzinie 20.30 rozpoczyna się mecz Hiszpania - Portugalia. Transmisję ze spotkania można obejrzeć za darmo w TVP1, TVP HD, TVP Sport oraz na internetowych stronach TVP. Do oglądania meczu wymagana jest przeglądarka z wtyczką Microsoft Silverlight.

Oglądaj na żywo: Hiszpania - Portugalia (mecz o 20.30)

>>> Czytaj RELACJĘ LIVE z meczu na SE.pl

Transmisja z RPA prowadzona jest na żywo, po zakończeniu rozgrywek ponowne odtworzenie meczu nie będzie możliwe. Ze względu na wykorzystanie Silverlighta, nagrywanie spotkań również nie jest możliwe.

Wymagania techniczne

Do obejrzenia transmisji konieczny jest komputer z Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 albo Mac z systemem Mac OS X. Filmy kodowane są z użyciem technologii Microsoft Silverlight. Wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 7.x lub 8.0, Mozilla Firefox 3.6 lub nowsza.

Do oglądania meczu potrzebne jest łącze o przepustowości przynajmniej 1 Mb/s. Poniżej tej szybkości transmisja będzie przerywana.

Informacje i linki do kolejnej transmisji już jutro na SE.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: