www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl technologie internet Polska - Australia na żywo w internecie - transmisja meczu online

Polska - Australia na żywo w internecie - transmisja meczu online

07.09.2010, godz. 18:54
Ireneusz Jeleń cieszy się ze zdobycia bramki w meczu Polska - Ukraina
foto: Brak agencji
Mecz towarzyski polskiej reprezentacji z Australia zbliża się wielkimi krokami. Transmisję spotkania, które odbędzie się na stadionie w Krakowie przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport, ale mecz można też obejrzeć w internecie, za darmo na stronach TVP.

Oglądaj: mecz Polska - Australia

Kamerzyści TVP, którzy będą pracować na stadionie Wisły podczas meczu Polska - Australia zostaną ubrani w budowlane kaski. Bez nich pracować nie wolno, bo stadion Henryka Reymana to plac budowy.

Patrz też: Mecz Polska - Australia. Pietrasiak za Bandrowskiego

TVP musi się do tych pionierskich warunków przystosować. Transmisję meczu chce od niej kupić australijski kanał Fox Sports i niemiecka Premiere. Interes jest więc dobry, ale te kaski...

Wymagania techniczne

Do obejrzenia transmisji konieczny jest komputer z Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 albo Mac z systemem Mac OS X. Filmy kodowane są z użyciem technologii Microsoft Silverlight. Wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 7.x lub 8.0, Mozilla Firefox 3.6 lub nowsza.

Aby oglądanie meczu nie było denerwujące, potrzebne jest łącze o przepustowości przynajmniej 1,5 Mb/s. Poniżej tej szybkości transmisja będzie przerywana.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: