Super Express» Technologie» Internet» Polska - Australia na żywo w internecie - transmisja meczu online. Mecz Polska - Australia na żywo, za darmo w internecie

Polska - Australia na żywo w internecie - transmisja meczu online

Mecz towarzyski polskiej reprezentacji z Australia zbliża się wielkimi krokami. Transmisję spotkania, które odbędzie się na stadionie w Krakowie przeprowadzi TVP 1 i TVP Sport, ale mecz można też obejrzeć w internecie, za darmo na stronach TVP.

Oglądaj: mecz Polska - Australia

Kamerzyści TVP, którzy będą pracować na stadionie Wisły podczas meczu Polska - Australia zostaną ubrani w budowlane kaski. Bez nich pracować nie wolno, bo stadion Henryka Reymana to plac budowy.

Patrz też: Mecz Polska - Australia. Pietrasiak za Bandrowskiego

TVP musi się do tych pionierskich warunków przystosować. Transmisję meczu chce od niej kupić australijski kanał Fox Sports i niemiecka Premiere. Interes jest więc dobry, ale te kaski...

Wymagania techniczne

Do obejrzenia transmisji konieczny jest komputer z Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 albo Mac z systemem Mac OS X. Filmy kodowane są z użyciem technologii Microsoft Silverlight. Wymagana jest przeglądarka Internet Explorer 7.x lub 8.0, Mozilla Firefox 3.6 lub nowsza.

Aby oglądanie meczu nie było denerwujące, potrzebne jest łącze o przepustowości przynajmniej 1,5 Mb/s. Poniżej tej szybkości transmisja będzie przerywana.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida