WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Przerażające przepowiednie na 2017 rok! Co nas czeka?

Przerażające przepowiednie na 2017 rok! Co nas czeka?

15.11.2016, godz. 12:07
nostradamus
foto: Archiwum

Przepowiednie na 2017 rok. Wielkimi krokami zbliża się koniec 2016 roku, a co za tym idzie - czas planów na nowy rok. Często zastanawiamy się również, jakie będą kolejne 365 dni. SE.pl postanowił sprawdzić, co o 2017 roku mówili jasnowidze. Jakie są przepowiednie na 2017 rok? Przeczytajcie...

Przepowiednie na 2017 rok. Nowy rok, który zbliża się wielkimi krokami, to dobry powód, by poznać przepowiednie wielkich jasnowidzów. Jakie wydarzenia mogą nas czekać?  Przewidywania uczonych nie są zbyt optymistyczne...

W 2017 roku mija 100. rocznica objawień fatimskich. Pierwsza z nich była przeznaczona dla biskupa Leirii-Fatimy. Siostra Łucja relacjonowała, że widziała Matkę Boską, która pokazała im straszne demony o wyglądzie przerażających zwierząt. Druga z tajemnic dotyczyła Rosji.

- Żeby temu zapobiec, przyjdę, by żądać poświęcenia Rosji memu Niepokalanemu Sercu i ofiarowania Komunii św. w pierwsze soboty na zadośćuczynienie. Jeżeli ludzie me życzenia spełnią, Rosja nawróci się i zapanuje pokój, jeżeli nie, Rosja rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojny i prześladowania Kościoła. Dobrzy będą męczeni, Ojciec Święty będzie bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych, na koniec zatriumfuje moje Niepokalane Serce. Ojciec Święty poświęci mi Rosję, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju - opisywała siostra Łucja. Ta tajemnica również była przeznaczona dla biskupa Leirii-Fatimy.

Najbardziej zagadkowa jest jednak III tajemnica fatimska. Siostra Łucja zastrzegła, że poznać mogą ją tylko papieże. W 2000 roku Jan Paweł ją jednak ujawinił. Część osób jest przekonana, że ostatnia z tajemnic fatimskich jest poświęcona właśnie jemu.

- Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji - brzmi fragment relacji siostry Łucji.

Ale część osób twierdzi, że ostatnia z części fatimskich tajemnic, oznacza zagładę ludzkości. Ksiądz Malachi Martin sądził, że 2017 rok będzie "największym koszmarem, pomnożonym wykładniczo". Zdaniem duchownego, może to oznaczać, że wybuchnie III wojna światowa.

Tę wizję potwierdza przepowiednia Atmatattvy, hinduskiego mędrca. Jego zdaniem w 2017 wojna zostanie wywołana przez muzułmanów. - Muzułmanie wywołają wielką wojnę i po to, by przed nimi się obronić, reszta świata będzie musiała się zjednoczyć: Ameryka, Wielka Brytania, Australia, Japonia, Indie, Pakistan, wszyscy się połączą - przewidywał uczony.

Jakie są jeszcze inne przewidywania jasnowidzów?

W 2017 roku minie 100 lat od założenia loży masońskiej. To może oznaczać ostateczne starcie między masonami a Kościołem katolickim. Masoni zakładali, że właśnie w rocznicę powstania uda im się przejąć rolę Kościoła.

Czy któraś z tych przepowiedni faktycznie może się sprawdzić?

Zobacz: Wyniki wyborów w USA: ZŁA WRÓŻBA dla Clinton?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: