WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości opinie Włodzimierz Czarzasty wyznaje: Od 1,5 roku nie piję!

Włodzimierz Czarzasty wyznaje: Od 1,5 roku nie piję!

17.05.2017, godz. 02:00
WŁODZIMIERZ CZARZASTY: -NIE PIJĘ OD PÓŁTORA ROKU.
foto: Super Express

Szokujące wyznanie lidera SLD Włodzimierza Czarzastego (57 l.)! - Nie mogę pić. I tak już od 1,5 roku. Lekarze mi zabronili - zdradza w rozmowie z "Super Expressem" Czarzasty. Abstynencja polityka jest związana z problemami z sercem.

- Trzeba zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Zrobić analizę przegranej, ruszyć w Polskę i spotykać się z ludźmi. Wziąć ze sobą dużo rozumu, zapasową wątrobę i odbudowywać struktury - mówił nam Czarzasty w 2011 r. po słabym wyniku SLD w wyborach parlamentarnych. Ale od tego czasu wiele się zmieniło. SLD w ostatnich wyborach nie dostało się w ogóle do Sejmu, a Włodzimierz Czarzasty przestał. pić! I jak teraz odbuduje lewicę? - Może być ciężko - żartuje Grzegorz Napieralski (43 l.). - Włodek, co zrobiłeś z drugą wątrobą?! - zastanawia się były szef SLD.

Ale Czarzasty jest nieugięty. - Ze względu na chorobę, jaką przeszedłem 1,5 roku temu i z powodu której leżałem w szpitalu, nie mogę pić. Lekarze mi zabronili. I nie piję - mówi nam Włodzimierz Czarzasty, który we wrześniu 2015 r. miał problemy z sercem i trafił do szpitala. A czy po zawale można pić alkohol? Na portalu Zyciepozawale.pl specjaliści radzą pacjentom, że można, ale z umiarem. Ponoć lampka wina kilka razy w tygodniu to nie problem.

- To dobra decyzja Włodka Czarzastego, że nie rusza alkoholu. Każdy, komu stan zdrowia na to nie pozwala, nie powinien pić. A Włodkowi życzę dużo zdrowia! - mówi Napieralski.

Zobacz także: Haniebny wpis o Gronkiewicz-Waltz na antenie TVP!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: