WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pijany maszynista WJECHAŁ pociągiem w tira! 20 osób rannych

Pijany maszynista WJECHAŁ pociągiem w tira! 20 osób rannych

11.10.2016, godz. 16:10
Pociąg zmiażdżył clio
foto: Super Express

20 osób trafiło do szpitala po tym gdy pijany maszynista pociągu wjechał w tira przewożącego pustaki. Do tragedii doszło w miejscowości Daszewo w województwie zachodniopomorskim. Jak informuje Głos Koszaliński, cztery osoby są ciężko ranne. Sprawę bada już policja. Wkrótce więcej na ten temat.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Daszewo w województwie zachodniopomorskim. Pociąg relacji Poznań-Kołobrzeg uderzył w tira, który przewoził pustaki. Jak się okazało kompletnie pijany był maszynista składu, który miał 1,2 promila alkoholu we krwi. W wyniku wypadku 20 osób zostało przetransportowanych do szpitala. Jak podaje Głos Koszaliński 4 osoby został ciężko ranne. - Wszystkie osoby, które były w pociągu, zostały środkami transportu publicznego przewiezione do Białogardu - powiedział Jacek Twardoń ze straży pożarnej w Białogardzie.

W związku z wypadkiem podróżujący pociągami muszą liczyć się wielkimi utrudnieniami - zerwana została cała trakcja kolejowa w okolicy Daszna. Wiadomo, że na miejscu cały czas pracuje policja, która ustala szczegółowo przebieg wypadku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: