circle K

i

Autor: Materiał prasowy

Kawowa akcja Circle K

Kawa we własnym kubku za 1 grosz? Brzmi jak EKSTRA poranek na stacjach Circle K

2024-04-25 15:37 Materiał reklamowy

Masz w domu swój ulubiony kubek do kawy? Już nie musisz się z nim rozstawać, wychodząc do pracy, bo na stacjach Circle K właśnie rozpoczęła się akcja „EXTRA poranki z kawą”! W ramach promocji codziennie, między 7.00 a 9.00 możesz kupić ulubioną kawę za symboliczny 1 grosz. Wystarczy zatankować min. 20 l paliwa z kartą EXTRA. Jeśli nie masz własnego kubka, możesz użyć jednorazowego kubka stacyjnego – wówczas w ramach akcji pyszna kawa kosztuje jedynie 99 gr. Akcja potrwa do 26 czerwca 2024 r.

Co Ci robi EXTRA poranek?

Kawa to nieodłączony element spotkań towarzyskich i biznesowych, codzienny rytuał i sposób na dobre rozpoczęcie dnia. Lubimy kawę, potrzebujemy kawy, kupujemy kawę. To strzał energii w postaci kofeiny, to przyjemność picia rozgrzewającego i aromatycznego napoju, co niejednokrotnie zdarza nam się w drodze do pracy czy podczas spaceru. Masz ochotę na kawę i musisz zatankować auto? Jedź na Circle K, to po drodze.

W zgodzie ze zrównoważonym rozwojem

Akcja sieci stacji i sklepów Circle K może się przyczynić do zmniejszenia ilości opakowań jednorazowych – to jeden z celów ESG. Napój przygotowany w profesjonalnym ekspresie wysokociśnieniowym będzie smakował jeszcze lepiej, gdy uświadomimy sobie, że w ten niewymagający sposób dbamy o naszą planetę. Marka angażuje się również w wiele innych działań wspierających zrównoważony rozwój. Wszystkie stacje Circle K prowadzą selektywną zbiórkę odpadów, dzięki czemu zebrane odpady m.in. opakowania, odpady żywnościowe czy płynne z myjni czy separatorów – mogą być dalej przetwarzane, poddawane recyklingowi. Dodatkowo kawa, którą pijesz na stacjach Circle K posiada certyfikat Rainforest Alliance. Oznacza to, przy pozyskiwaniu i  przygotowaniu kawy nie ucierpiało środowiska, produkt powstał bez wycinki lasów, krzywdzenia zwierząt czy zanieczyszczania wód.

circle k

i

Autor: Materiał prasowy

Sposób na EXTRA poranek

Jeśli kawa sprawia, że twój poranek jest dobry, to pamiętaj, że zawsze może być lepszy – na stacjach Circle K w ramach akcji „EXTRA poranki z kawą”.

Chcesz mieć kawę za 1 grosz? Wystarczy, że:

  1. Przyjedziesz na stację Circle K między godziną 7 a 9 z własnym kubkiem.
  2. Zatankujesz minimum 20 litrów dowolnego paliwa: miles®, milesPLUS® lub SupraGas.
  3. Z kartą programu EXTRA cieszysz się aromatyczną kawą za 1 grosz we własnym kubku!

A co jeśli zapomniałeś własnego kubka?

W takiej sytuacji możesz nabyć kubek termiczny na stacji. Akcja Circle K nie stygmatyzuje tych, którzy zdecydują się na standardowy, jednorazowy kubek. Posiadacze karty lojalnościowej EXTRA (po spełnieniu wymaganych warunków) także mogą skorzystać z promocji – wówczas dowolną kawę dostaną w cenie 99 groszy! Dotyczy to także nowych klientów, którzy w momencie korzystania z promocji (zakupu min. 20 l paliwa z kartą EXTRA) stwierdzą, że chcą dołączyć do programu lojalnościowego. Pamiętaj! Aby promocja zadziałała, wszystko musi być w jednej transakcji.

– Dla wielu osób aromatyczna kawa jest nieodłącznym elementem udanego poranka. Dlatego w ramach akcji „EXTRA poranki z kawą” nasi klienci mogą się nią cieszyć we własnym kubku za symboliczny 1 grosz. To dobra okazja do spróbowania naszych kaw, których wybór jest naprawdę szeroki: od czarnych po wersje mleczne, w tym również z napojem owsianym, idealnym dla wegan. Chcielibyśmy zachęcić klientów do wspólnego działania i ograniczenia jednorazowych opakowań w codziennym życiu. „EXTRA poranki z kawą” są jednym z wielu przykładów akcji ze zniżkami, z których można skorzystać, dołączając do naszego programu lojalnościowego EXTRA – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska. Szczegóły i regulamin promocji wraz z listą stacji, na których obowiązuje oferta, są dostępne na stronie internetowej www.circlek.pl. Postaw na własny kubek – zrezygnuj z jednorazówek!

circle k

i

Autor: Materiał prasowy Link: http://www.circlek.pl/

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki