WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV

Rihanna na stadionie

29.07.2016, godz. 08:00
Rihanna na stadionie
Rihanna na stadionie foto: AP

Takiej gwiazdy w Warszawie dawno nie było! Za tydzień na Stadionie Narodowym wystąpi Rihanna (28 l.). Pochodząca z Barbadosu piosenkarka zaśpiewa swoje największe hity, które czworo z naszych Czytelników będzie miało okazję usłyszeć na żywo pod sceną.

Młoda gwiazda popu podbiła listy przebojów blisko dekadę temu i wciąż utrzymuje się na szczycie. Podczas tegorocznej trasy koncertowej promującej płytę "Anti" Rihanna objechała niemal cały glob. 5 sierpnia wystąpi na Stadionie PGE Narodowym. Trzeba jednak pamiętać, że choć Rihanna jest ikoną mody, na jej koncert nie można się za bardzo wystroić. Organizator może nie wpuścić np. osób w butach z metalowymi czubkami. Nie warto także ze sobą zabierać aparatów fotograficznych, laptopów, tabletów ani selfie-sticków, bo trzeba je będzie zostawić w depozycie i zapłacić aż 50 złotych za przechowanie. Stojąc w kolejce na bramce, lepiej się nie awanturować ani nie popijać drinków, bo także możemy nie zostać wpuszczeni.

Występ gwiazdy rozpocznie się o godz. 21, ale wcześniej tłum rozgrzeje koncert Big Seana i Mo Beatza. Otwarcie bramek nastąpi już około godz. 17. Bilety na to muzyczne wydarzenie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Można je jeszcze kupić od 179 zł albo zdobyć u nas! Pierwsze cztery osoby, które dziś o godz. 11 dodzwonią się do naszej redakcji pod nr 22 515 91 76, dostaną bilety na koncert Rihanny.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: