WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości Świat Wydarzenia na świecie. Yeti się wykąpał! Odtajnili UFO. Nowa dżungla w Paryżu?

Wydarzenia na świecie. Yeti się wykąpał! Odtajnili UFO. Nowa dżungla w Paryżu?

01.11.2016, godz. 12:26
yeti
foto: EAST NEWS

Yeti przyłapany pod prysznicem! Władze Hiszpanii odtajniły dokumenty o UFO. W Paryżu powstaje wielkie obozowisko uchodźców.

Yeti w kąpieli (Indonezja)

Wielka Stopa przyłapana w kąpieli! Po internecie krąży niezwykłe nagranie wykonane w Indonezji. Zobacz je TU. Przedstawia istotę przypominającą legendarnego Yeti, która wychodzi o poranku z jaskini i dziarsko pucuje swoje włosie pod wodospadem. Jak wykazały obliczenia badaczy Wielkiej Stopy, włochaty czyścioch z Indonezji ma dwa i pół metra wzrostu.

Odtajnili UFO (Hiszpania)

Niezwykłe doniesienia z Hiszpanii! Ministerstwo Obrony ujawniło mający blisko dwa tysiące stron raport dotyczący spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Najwięcej spotkań z UFO miało miejsce na Wyspach Kanaryjskich, obserwacje zgłaszali wojskowi. Jak się okazało, UFO widział nawet premier Hiszpanii Adolfo Suarez w 1980 roku!

ZOBACZ TEŻ: YETI na kempingu! Nieuchwytny włochacz wybrał się na wakacje

Nowa Dżungla (Francja)

Po likwidacji obozowiska uchodźców zwanego „Dżunglą” w Calais kierowcy i mieszkańcy miasta odetchnęli z ulgą. Od miesięcy dochodziło tu do codziennych ataków agresywnych grup przybyszów na pojazdy. Pojawiły się jednak informacje o rozrastaniu się kolejnego obozowiska, tym razem w Paryżu na Place de Stalingrad. Władze obiecują likwidację także tej „Dżungli”.

Źródło: Press Focus/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: