To ONA stoczy WALKĘ z Godlewską. Anastasiya z Warsaw Shore kipi seksem i PRĘŻY SIĘ przy furach! ZOBACZ

2021-02-22 18:10 CLS

Takiej walki jeszcze nie było! Po raz pierwszy w historii na gali Punchdown dojdzie do walki kobiet. Wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Esmeraldy Godlewskiej z Anastasiyą z Warsaw Shore. Esmeraldę mogliśmy już podziwiać w oktagonie podczas trzeciej i piątej edycji Fame MMA, z kolei seksbomba z Białorusi nigdy nie stoczyła żadnej oficjalnej walki. Gwiazda popularnego reality show oraz programu MTV "Ex na plaży" może nie ma doświadczenia w walkach, ale skąpe kreacje i luksusowe fury to jej chleb powszedni.

Anastasiya Yandaltsava, która na swoim Instagramie ma kilkaset tysięcy obserwujących, już niebawem stoczy pojedynek z Esmeraldą Godlewską. Seksbomba z Białorusi próbowała zdobyć rozgłos w Top Model, jednak pomimo wielu atutów jury nie zgodziło się na przyjęcie jej do programu. Wszystko przez niski wzrost, który nie miał większego znaczenia podczas castingu do reality show pt. "Warsaw Shore", gdzie zrobiła niezłą furorę. Niektórzy mogą ją także kojarzyć z produkcji MTV "Ex na plaży". Po krótkiej przerwie Anastasiya powraca przed kamery! Internetowa celebrytka już 20 marca zawalczy na trzeciej edycji Punchdown. Będzie się działo!

Sprawdz: Poleje się KREW? Godlewska kontra Anastasiya w WIELKIM LIVE przed galą "na liście" Punchdown 3! Będzie GORRRĄCO

Kipi seksem i kocha luksusowe fury

Anatasiyę na Instagramie śledzi ponad 200 tys. osób. Seksbomba ze wschodu często pozuje w skąpych kreacjach i pręży się przy sportowych furach. Na jej koncie możemy znaleźć wiele pikantnych zdjęć z samochodami klasy premium tj. Mercedes-Benz CLS, BMW X7, Bentley Bentayga czy McLaren 570S. Dla utrzymania równowagi od czasu do czasu zapozuje też obok topowej odmiany Opla Insignii. Poza egzotycznymi i luksusowymi samochodami internetowa modelka kocha odważne stylizacje i podróże. 

Najnowsze