BOR kupił 27 nowych limuzyn za ponad 7 mln złotych: Audi A8, Audi A6, Audi Q7

2010-12-07 20:16

Oszczędzanie w wydaniu rządu nie może się odbić na komforcie i bezpieczeństwie podróżowania najważniejszych osób w państwie. Dlatego też Biuro Ochrony Rządu kupiło 27 nowych, luksusowych limuzyn za ponad 7 milionów złotych, które będą wozić prezydenta, premiera, ministrów i resztę VIP-ów polskiej sceny politycznej.

Przestronne wnętrza, luksus, elegancja, nowoczesne rozwiązania technologiczne, które poprawią komfort jazdy, a wszystko w wydaniu zapierającym dech w piersiach niejednemu kierowcy. Zwykły śmiertelnik, przeciętnie zarabiający Polak może jednak tylko pomarzyć, że kiedyś stanie się właścicielem tak fantastycznego auta. Frajdę z prowadzenia najnowszych modeli audi A8, audi A6, audi Q7 mają za to funkcjonariusze BOR. Jak donosi radio RMF FM BOR wymienił właśnie flotę samochodową. Za ponad 7 milionów złotych kupił 27 luksusowych, bezpiecznych limuzyn. Przeczytaj koniecznie: Rządowa limuzyna wozi Sikorskiemu koszule

Do dyspozycji prezydenta Bronisława Komorowskiego i wielu ministrów będzie 14 audi A8, 9 audi A6 oraz 4 terenowe audi Q7. Skąd ta rozrzutność skoro oficerowie BOR do tej pory mieli nie mniej ekskluzywne mercedesy i BMW? BOR tłumaczy kolejny zakup limuzyn przygotowaniami do objęcia przez Polskę przewodnictwa w Unii Europejskiej w 2011 roku. Funkcjonariusze jeździli już limuzynami podczas wizyty prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa.

Szukasz wygodnych butów, m.in. do prowadzenia auta? Wejdź na stronę new balance kod rabatowyi zaoszczędź.

Nasi Partnerzy polecają