Jak on się tam znalazł?! Młody kierowca przeholował z prędkością

2021-11-19 13:18
Młody kierowca przeholował na łuku drogi
Autor: Policja Młody kierowca przeholował na łuku drogi

Do groźnego zdarzenia doszło 18 listopada w Toczyskach (woj. lubelskie). Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym Volkswagenem 18-latek stracił panowanie na łuku drogi, w następstwie czego ściął metalowe ogrodzenie, uderzył w drzewo i skończył jazdę na słupie w pozycji pionowej. Mężczyzna posiadał prawo jazdy od sierpnia tego roku.

Zdarzenie miało miejsce nad ranem w czwartek 18 listopada w Toczyskach, gm. Stoczek Łukowski. Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, młodzieniec kierujący Volkswagenem Passatem poruszając się po mokrej jezdni, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze uszkadzając kilka przęseł metalowego ogrodzenia, a następnie uderzyło w drzewo. W wyniku działających na volkswagena sił, auto „stanęło” pionowo zatrzymując się na słupie. Kierujący samochodem osiemnastolatek został przewieziony do łukowskiego szpitala. 

Młody kierowca przeholował na łuku drogi
Autor: Policja Młody kierowca przeholował na łuku drogi

Wyszedł z tego cały

Na szczęście nie odniósł obrażeń i po diagnostyce został wypisany. Jak ustalili policjanci mężczyzna posiadał prawo jazdy od sierpnia tego roku. W chwili zdarzenia był trzeźwy i nie przewoził pasażerów. Za swój czyn został ukarany wysokim mandatem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE