Koła oderwały się od ciężarówki i zmasakrowały zaparkowany samochód. Kierowca był o włos od śmierci! - WIDEO

2021-06-23 15:02
Koło oderwane od ciężarówki narobiło szkód
Autor: Reddit u/More-Lake8557 Koło oderwane od ciężarówki narobiło szkód

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, ile szkód może narobić oderwane od jadącego pojazdu koło. Ta skrajnie niebezpieczna sytuacja występuje rzadko, ale nie brakuje pechowców, którzy zaliczyli bliskie spotkanie z rozpędzoną oponą i felgą. W tym przypadku, uderzenie aż dwóch kół zostało zarejestrowane na nagraniu. Mało brakowało, a kierujący osobowym autem straciłby życie!

Ta niecodzienna sytuacja mogła się skończyć tragicznie. Zrządzenie losu sprawiło, że stojący przy drodze samochód został dosłownie zmasakrowany przez oderwane od jadącego pojazdu koła. Nie były one jednak byle jakie - mknące niczym pociski opony pochodziły z ciężarówki i ważyły swoje. Ich ogromna energia zniszczyła karoserię auta w szczególnie pechowy sposób. Kto by pomyślał, że oderwane z jadącego pojazdu koła mogą spowodować szkodę całkowitą?

SprawdźDługi TIR zmasakrował starego Lanosa! Zgnieciony jak puszka skończył w rowie. Kobieta cudem przeżyła - ZDJĘCIA

Kierowca cudem uniknął śmierci. Pierwsze uderzenie w zderzak sprawiło bowiem, że chciał on wysiąść z auta i ocenić szkody. Na szczęście nie zdążył wyjść zbyt szybko, przez co drugie koło spadło na dach na auta, zamiast na niego. Gdyby mężczyzna został uderzony w głowę, najprawdopodobniej nie miałby szans na przeżycie.

Nie wiadomo, gdzie dokładnie doszło do zdarzenia. Kombinacja niebieskich tablic rejestracyjnych i żółtych linii na drodze sugeruje afrykański kraj. Tego typu sytuacje zdarzają się jednak na całym świecie. Jak widać, w każdej sytuacji warto zachować czujność.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE