McLaren za milion popłynął jak łódka! Wszystko przez jedną złą decyzję

2021-09-27 18:58
Kierowca McLarena wjechał wprost do wody
Autor: Reddit u/Hot-Pomegranate-1303 Kierowca McLarena wjechał wprost do wody

Co on sobie myślał? Kierowca McLarena wjechał wprost w ogromną kałużę swoim supersamochodem i stracił nad nim kontrolę. Jedna zła decyzja może się dla niego okazać bardzo kosztowna w skutkach. Auto, którym jechał jest bowiem warte około milion złotych!

Ulewne deszcze zrujnowały w tym roku niejeden samochód. Pogodowa zła passa prześladuje również Stany Zjednoczone, a kierowca McLarena wyraźnie nie doszacował skutków nawałnicy, jaka przeszła nad jego drogą. Jego dziwny manewr jest przedmiotem dyskusji w sieci. Czyżby zrobił to specjalnie? Całą sytuację nagrał świadek, obserwujący nietypowe zdarzenie.

Jazda kierowcy McLarena wprost w ogromną kałużę sprawia, że wygląda to trochę jak próba wyłudzenia odszkodowania za zalany samochód. Jeśli ubezpieczyciel uzna, że tak rzeczywiście było, nagranie które trafiło do sieci mogłoby być dowodem przeciwko kierowcy.

Aż trudno uwierzyć, że kierujący supersamochodem nie zrobił tego specjalnie. Wjeżdża on w miejsce, gdzie woda jest najgłębsza, a jego auto zaczyna niemal dryfować na powierzchni wody, która po intensywnej nawałnicy zalała drogę. Niezależnie od okoliczności i intencji, właściciel McLarena z pewnością liczy na odszkodowanie. Nic dziwnego, bo choć nagranie jest kiepskiej jakości, wygląda na to, że jest to McLaren 570S - pojazd wart około miliona złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE