Motocykl jechał tak szybko, że przewrócił SUV-a na bok! Dwie osoby zginęły w wypadku na obwodnicy Krasnegostawu

2021-06-23 15:45
Wypadek na obwodnicy Krasnegostawu
Autor: Policja Wypadek na obwodnicy Krasnegostawu

Do tego okropnego wypadku doszło we wtorek, 23 czerwca około godziny 18. Przerażające skutki uderzenia są widoczne na zdjęciach. Szybkość z jaką jechał motocykl wystarczyła, by przewrócić Forda Kugę na bok. W wyniku obrażeń zmarł zarówno motocyklista, jak i kierująca Fordem. Mimo starań ratowników, nie udało się uratować uczestników zdarzenia.

Jak szybko jechał motocyklista, którego maszyna zdołała przewrócić na skutek uderzenia całkiem spory samochód osobowy? Na to pytanie odpowiedzą krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury. Do paskudnego wypadku doszło we wtorek, 22 czerwca na drodze krajowej nr 17. Wyjeżdżająca z podporządkowanej drogi 40-letnia kierująca Fordem Kugą nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście. Zdjęcia z wypadku nie pozostawiają wątpliwości, że jechał on z ogromną prędkością.

SprawdźKoła oderwały się od ciężarówki i zmasakrowały zaparkowany samochód. Kierowca był o włos od śmierci! - WIDEO

Ważąca niecałe 200 kg maszyna wbiła się w samochód osobowy z taką siłą, że ponad 1,6-tonowy SUV przewrócił się na bok. Wskutek odniesionych obrażeń, zarówno motocyklista jak i 40-latka kierująca Fordem zmarli po przewiezieniu do szpitala.

Dwie osoby straciły życie, a policjanci będą ustalać dokładne okoliczności wypadku i potwierdzać wstępne ustalenia. Tragedia jest przestrogą dla wszystkich użytkowników dróg, nie tylko podczas sezonu motocyklowego. Zbyt szybka jazda utrudnia innym kierowcom dostrzeżenie nas w porę, a za odrobinę nieuwagi podczas włączania się do ruchu możemy zapłacić najwyższą cenę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze