Otwarcie muzeum motoryzacji w fabryce FSO w Warszawie

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Otwarcie muzeum motoryzacji w fabryce FSO w Warszawie

To już 55 lat!

QUIZ. Był marzeniem Kowalskiego. Co wiesz o Fiacie 125p?

2022-11-29 10:38

Kiedyś było ich mnóstwo na każdym parkingu, dziś pojawiają się na zlotach i stoją w muzeach. Fiat 125p był marzeniem każdego Polaka i szansą dla polskiej motoryzacji na cywilizacyjny skok dzięki umowie licencyjnej. Urocze Fiaty wspominamy do dziś. Nie brakuje ich zbieraczy i wielbicieli, a ceny zadbanych egzemplarzy już tylko rosną. Co wiesz o jednej z motoryzacyjnych ikon PRL?

>>> Więcej o autach z czasów PRL - KLIKNIJ i SPRAWDŹ <<<

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają