Red Bull pokazał nowy samochód imprezowy

2015-11-25 14:10

Nowy imprezowy pojazd Red Bull wygląda imponująco. Muskularna sylwetka przypomina byka, a karoserię ukształtowano tak, żeby wyglądała jak militarny pancerz. Jednak najciekawsze jest to, co znajdziemy w środku nowej bryki Red Bull.

Bazą do powstania tej konstrukcji był Land Rover Defender. Wybór padł na Defendera prawdopodobnie dlatego, że od kilku dekad Land Rovery są wystawiane na najtrudniejsze warunki panujące na kuli ziemskiej. Na potrzeby firmy Red Bull w RPA zbudowano widoczny na zdjęciach pojazd. A że budżet był pokaźny, to chłopaki mogli zaszaleć.

Zobacz również: Red Bull RB11 - bolid na sezon 2015

Karoseria została gruntownie zmodernizowana i nadano jej masywny i przygarbiony kształt, z agresywnym frontem. Militarny charakter auta sugeruje, jakby wóz został stworzony do walki z dilerami narkotykowymi w południowoamerykańskich fawelach. Nic bardziej mylnego! Red Bull zaplanował zupełnie inne zastosowanie dla swojego nowego pojazdu. Otóż ma on na pokładzie sprzęt to rozkręcania imprez. Na każdej dobrej zabawie, a właśnie takie Red Bull lubi najbardziej, nie może zabraknąć konsoli dla Dja, ogromnego telewizora LED, kilku rzutników i konsoli do gier.

Aby nie było problemów z identyfikacją pojazdu, tu i tam przyklejono logo czerwonego byka. Sprzęt ten nie otrzymał jeszcze ostatecznej nazwy. Z tym zagadnieniem przedstawiciele firmy Red Bull zwrócili się do fanów na oficjalnych portalach społecznościowych.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE