Zakaz zlotów i zgromadzeń? Fani motoryzacji znaleźli sposób na obejście tego zakazu - ZOBACZ ZDJĘCIA

2020-05-21 19:02 Maciej Lubczyński

Otwarcie sezonu na klasyki miało w stolicy Polski nieco inną formę niż zwykle. Warszawski spot youngtimerów odbył się w ruchu. Epidemia nie pokrzyżowała planów tym, którzy mimo łagodnej zimy czekali na oficjalne rozpoczęcie letniej serii spotkań. Właściciele klasyków przejechali przez miasto zaliczając fotoSPOTY z czekającymi na nich fotografami i teraz mogą podziwiać swoje błyszczące fury na zdjęciach.

Klasyczną motoryzacją najlepiej cieszyć się w dużym gronie. Choć obecna sytuacja nie sprzyja zgromadzeniom i spotkaniom, miłośnicy youngtimerów znaleźli na to sposób. Youngtimer Warsaw fotoSPOT 2020 vol.1 za nami. Impreza w ruchu opierała się na przejazdach po wyznaczonej trasie, a zamiast "kopania w oponkę" były zdjęcia. Cała masa zdjęć!

Pisaliśmy: Gratka dla miłośników BMW. Pięknie zachowane M5 E34 na sprzedaż - GALERIA

W kilku punktach, na stołecznych ulicach czuwali fotografowie. My również byliśmy na miejscu. Prezentujemy Wam obszerną galerię zdjęć z wydarzenia, na którym dopisali właściciele klasycznych aut niemieckich, japońskich, fani AmCarów jak i zwolennicy polskiej motoryzacji. Spojrzenia przyciągały nawet klasyczne supersamochody!

Byłeś tam? Sprawdź czy Twój wóz załapał się w naszej galerii

Najnowsze