Ten tył budzi kontrowersje. Czy tak wygląda nowe BMW M3?

2019-10-22 12:13 Maciej Lubczyński
Czy tak wygląda tył nowego BMW M3?
Autor: Evolve Automotive - Facebook Czy tak wygląda tył nowego BMW M3?

Jak będzie wyglądało nowe BMW M3? Tego nie wiemy, ale w sieci pojawiło się nowe zdjęcie, które może przedstawiać tył produkcyjnej wersji pojazdu. Jest w nim coś, co od razu wzbudziło dyskusje - dyfuzor polakierowany na kolor nadwozia.

Fanpage Evolve Automotive udostępnił na Facebooku zdjęcie, które przedstawia tył BMW serii 3. Prawdopodobnie nie byle jakiego, bo wyczekiwanego BMW M3 G80 w produkcyjnej wersji. Kontrowersje wzbudza przede wszystkim dyfuzor lakierowany w kolorze nadwozia.

Testowaliśmy: Na takie BMW serii 3 liczyli fani marki. BMW 320d xDrive (G20) - OPINIA

Do tej pory przedmiotem troski i dyskusji był front. Wszyscy zastanawiają się, czy "nerkowe szaleństwo" w wykonaniu designerów BMW osiągnie apogeum właśnie przy okazji nowego M3 i sportowy sedan zyska pionowe nerki ciągnące się od góry do dołu, przez złośliwych porównywane do siekaczy bobra.

Przeczytaj także: BMW X4 30i xDrive to świetny SUV, ale brakuje mu jednej, istotnej cechy - OPINIA

Teraz, uwagę przykuwa tył, który na pierwszy rzut oka nie ma w sobie nic kontrowersyjnego, jednak nie sposób nie zauważyć w nim nieco dziwnego dyfuzora polakierowanego w kolorze nadwozia. 

Pozostało czekać na oficjalną premierę. Póki co nie znamy jeszcze nawet daty, dlatego do wycieków i szpiegowskich fotek można podchodzić z rezerwą.