Tragiczne zderzenie vana z osobówką. Nie żyje 85-latka

2019-10-15 9:26
Tragiczne zderzenie busa z osobówką
Autor: Policja Tragiczne zderzenie busa z osobówką

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ełku wyjaśniają wszelkie okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na trasie Ełk - Sędki. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów śmierć poniosła 85-latka.

Do tego zdarzenia doszło w piątek 11 października na drodze krajowej K-16. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Skoda Fabia jadąc z Sędek w kierunku Ełku zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem dostawczym. Volkswagen Crafter w wyniku uderzenia przewrócił się na bok. Pasażerka Skody, 85-letnia kobieta w wyniku poniesionych obrażeń, po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Zobacz też: Po kolizji porzucił auto i poszedł po piwo

Październik jest statystycznie najniebezpieczniejszym miesiącem w roku na drogach. To właśnie w październiku dochodzi do największej liczby wypadków, w których ginie najwięcej osób. Wraz z nadejściem jesieni pogarszają się warunki atmosferyczne, a więc i drogowe.

Tragiczne zderzenie busa z osobówką
Autor: Policja Tragiczne zderzenie busa z osobówką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE