Tunerzy poszli po bandzie! Auta po bardzo drogim tuningu na targach Genewa 2019 - GALERIA

2019-03-09 13:44 Maciej Lubczyński

Genewa to nie tylko premiery popularnych marek. Swoje nowości pokazują tu również tunerzy. Ich wyczyny często balansują na granicy dobrego smaku, ale jedno trzeba przyznać - biedy się tu nie uświadczy!

Jak zawsze, na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie nie zabrakło tunerów, których projekty cechuje przepych, karbon, spojlery, karbon i wielkie felgi. Aha, czy wspomnieliśmy już o karbonie?

Nowości ze świata marek premium i marek luksusowych są od razu brane na warsztat przez firmy takie jak Mansory, Startech, Brabus czy Klassen. Nie oszczędzono nawet Rolls Royce'a Cullinana. Oprócz luksusowego SUV'a nie zabrakło projektów bazujących na Range Roverze, którzy jest szczególnie lubiany wśród tunerów. Na tradycyjnie już kontrowersyjnym stoisku Mansory można było podziwiać wariacje na temat Bugatti Chirona.

Auta po tuningu - Genewa 2019
Autor: Rafał Mądry Auta po tuningu - Genewa 2019 Link: Zobacz więcej w GALERII

Nie tylko luksusowe auta poddane zostały tuningowi. Widok modyfikowanego Smarta jest niecodzienny, a co dopiero gdy stoi on obok matowego Lamborghini Urusa z customowym bodykitem. Bardziej przystępne projekty znajdziemy też na stoisku ABT, które od dawna zajmuje się tuningiem aut koncernu Volkswagena. Wreszcie docieramy do tunerów specjalizujących się w Porsche. 911 i Cayenne po modyfikacjach prezentują się przy pojazdach od Mansory wręcz ubogo.

Zobaczcie galerię aut po grubym tuningu!