od 1 stycznia 2022 roku wynagrodzenie minimalne w naszym kraju wzrosło o 14,6 proc.

i

Autor: Pixabay/ piviso od 1 stycznia 2022 roku wynagrodzenie minimalne w naszym kraju wzrosło o 14,6 proc.

Bełchatów: Portfele naszej władzy. Co wynika z oświadczeń majątkowych samorządowców? [GALERIA]

2020-07-18 10:00

Roczne zarobki, oszczędności i posiadane nieruchomości, ale także... kredyty. Ujawniamy jaki stan posiadania mają najważniejsze osoby w Bełchatowie. Jak co roku prezydenci, ale także dyrektorzy jednostek samorządowych muszą publikować informację o swoim majątku. Specjalnie dla Państwa przejrzeliśmy dokumenty i sprawdziliśmy, jak wyglądają ich zasoby pieniężne. Zajrzyjcie do galerii zdjęć!

Najświeższe opublikowane oświadczenia majątkowe dotyczą między innymi rocznych zarobków za pracę w 2019 roku i stanu posiadania zgodnego z dniem 31 grudnia ubiegłego roku. Dotychczas oświadczenia majątkowe trzeba było co roku składać w terminie do końca kwietnia. Pandemia koronawirusa i przyjęcie zapisów tarczy antykryzysowej wydłużyło ten czas do 31 maja.

Zastanawiasz się, ile na koncie zgromadzili bełchatowscy prezydenci? Chcesz wiedzieć kto jest największym krezusem, a który samorządowiec ma długi i inne zobowiązania? A może ciekawi Cię, u kogo na koncie wieje pustką? Zobacz naszą galerię!

Super Raport 17 VII (Goście: Krzysztof Śmiszek - Lewica, ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski - historyk kościoła i prezes Fundacji im. Brata Alberta)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE