Płonęła stodoła. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej [FOTO]

2020-12-01 8:31 mj-s
Sulejów: Strażacy odkryli ZWĘGLONE CIAŁO
Autor: osp.przyglow.net

W miniony weekend strażacy gasili pożar stodoły w Sulejowie (pow. piotrkowski, Łódzkie). Był sobotni wieczór, kiedy pięć zastępów walczyło z płomieniami, jakie objęły cały gospodarczy budynek. Po blisko 4 godzinach akcję zakończono podając informację, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Pięć zastępów straży walczyło z ogniem, który trawił stodołę w Sulejowie przy ulicy Kopalnia Górna. W sobotę (28 listopada) wieczorem do działań gaśniczych zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej Jednostki ratowniczo – Gaśniczej z Piotrkowa, a także zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Przygłowa, Sulejowa i Sulejowa – Podklasztorze. Kiedy około 20.30 na miejsce przyjechali strażacy ogniem objęty był cały budynek stodoły.

- Spaliła się składowana w stodole słoma i różne inne składowane tam rzeczy. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Dzięki sprawnej akcji ogień szybko udało się opanować. Strażacy przy dogaszaniu palącej się słomy wykorzystali koparko – ładowarkę. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej podpalenie. Akcja gaśnicza zakończyła się tuż przed północą – informowali w minioną niedzielę strażacy z OSP Przygłów.

Dramat uczestniczki strajku kobiet. "Uciekałam przed policją, teraz nie mogę chodzić"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE