Sulejów: Strażacy odkryli ZWĘGLONE CIAŁO

i

Autor: osp.przyglow.net

Płonęła stodoła. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej [FOTO]

2020-12-01 8:31

W miniony weekend strażacy gasili pożar stodoły w Sulejowie (pow. piotrkowski, Łódzkie). Był sobotni wieczór, kiedy pięć zastępów walczyło z płomieniami, jakie objęły cały gospodarczy budynek. Po blisko 4 godzinach akcję zakończono podając informację, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Pięć zastępów straży walczyło z ogniem, który trawił stodołę w Sulejowie przy ulicy Kopalnia Górna. W sobotę (28 listopada) wieczorem do działań gaśniczych zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej Jednostki ratowniczo – Gaśniczej z Piotrkowa, a także zastępy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Przygłowa, Sulejowa i Sulejowa – Podklasztorze. Kiedy około 20.30 na miejsce przyjechali strażacy ogniem objęty był cały budynek stodoły.

- Spaliła się składowana w stodole słoma i różne inne składowane tam rzeczy. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Dzięki sprawnej akcji ogień szybko udało się opanować. Strażacy przy dogaszaniu palącej się słomy wykorzystali koparko – ładowarkę. Przyczyną pożaru było najprawdopodobniej podpalenie. Akcja gaśnicza zakończyła się tuż przed północą – informowali w minioną niedzielę strażacy z OSP Przygłów.

Dramat uczestniczki strajku kobiet. "Uciekałam przed policją, teraz nie mogę chodzić"