MZK Bełchatów

i

Autor: UM Bełchatów

Jeździsz tym autobusem? Przeczytaj o ZMIANACH w jego kursowaniu!

2019-10-25 9:52

Miejski Zakład Komunikacji zmienia kurs linii nr 9. Nowym rozkładem „dziewiątka” pojedzie już od poniedziałku, 28 października. Jak zapowiadają pracownicy MZK, póki co będzie on obowiązywał na próbę.

Dotychczasowy kurs z godz. 11:30 na trasie os. Binków – szpital zostaje wydłużony do ul. Grabowej. Tak "dziewiątka" będzie jeździć od poniedziałku do piątku w dni robocze. W drogę powrotną "emzetka" z ul. Grabowej wyjedzie o godz. 12:20.

Kolejna zmiana dotyczy sobotniego kursu z godz. 8, który zostaje przeniesiony na godz. 7:35.

Jak podkreślają pracownicy spółki MZK, zmiany w rozkładzie dziewiątki, to odpowiedź na wnioski mieszkańców.

- Trafiło do nas sporo próśb, szczególnie od mieszkańców os. Binków i ul. Grabowej, aby wydłużyć trasę linii nr 9 w godzinach dopołudniowych. Dzięki temu zmniejszyła się przerwa pomiędzy kolejnymi kursami. Z kolei w sobotę wcześniejszy odjazd emzetki pozwoli osobom uczącym się dojechać na czas na zajęcia, które odbywają się w szkołach przy ul. Czaplinieckiej – mówi Jacenty Łasek, kierownik ds. eksploatacji w MZK Bełchatów.

Nowy rozkład linii nr 9 będzie obowiązywać przez trzy najbliższe miesiące.

- Chcemy sprawdzić czy wprowadzone zmiany zdają egzamin. W autobusach zamontowane są bramki do liczenie pasażerów, będziemy więc wiedzieć jakie jest zainteresowanie danymi kursami – tłumaczy Jacenty Łasek, kierownik ds. eksploatacji w MZK Bełchatów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany