KRADŁ z marketu narzędzia. Skrupulatnie realizował plan, ale WPADŁ! Co poszło nie tak?

2020-11-30 17:33 mj-s
Kajdanki
Autor: mat. policji

Pracownicy jednego z bełchatowskich marketów ujęli i przekazali policjantom sprawcę kradzieży elektronarzędzi. Jego łupem padł towar warty blisko 1000 złotych. Przestępca wymyślił sobie plan, który jednak zawiódł, teraz 49-letniemu mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

W miniony piątek, 27 listopada bełchatowscy policjanci zostali wezwani do jednego z marketów na terenie Bełchatowa. Powodem była sklepowa kradzież.

- Sprawca został przyłapany na gorącym uczynku kiedy kradł elektronarzędzia. Na miejscu pracownicy marketu przekazali mundurowym ujętego mężczyznę. Łupem 49-latka padły wkrętarka akumulatorowa oraz łańcuchy do piły, wszystko łącznej wartości blisko 1000 złotych. Sprawca z towarem wyszedł na teren zewnętrznego ogrodu marketu, swój łup przerzucił przez ogrodzenie - wyjaśniają mechanizm działania złodzieja policjanci z KPP w Bełchatowie.

Przestępstwo nie umknęło jednak uwadze pracowników dyskontu. Podejrzewany został ujęty kiedy wyszedł z marketu i za ogrodzeniem pakował swój łup do plecaka. Sprawca szybko trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zelów: KOSZMARNY wypadek w centrum! Wszystko przez wymuszenie pierwszeństwa! [FOTO]

Ciągnął za włosy na przystanku i chciał ją zmusić do SEKSU! 60-letni zboczeniec z Poznania złapany