Łódzkie. Ktoś walił w drzwi, więc otworzył. Ksiądz dotkliwie pobity we własnej parafii

2021-09-13 15:11
Ksiądz dotkliwie pobity we własnej parafii
Autor: Dariusz Kucharski

Do pobicia księdza w jednej z parafii pod Radomskiem (woj. łódzkie) doszło w minioną sobotę (11 września). Kiedy usłyszał, że ktoś dobija się do drzwi, otworzył. Wtedy został dotkliwie pobity.

Pobicie księdza miało miejsce w parafii pw. św. Szymona i św. Judy Tadeusza w Dmeninie koło Radomska - podaje Fakt. Kiedy duchowny wieczorem usłyszał, że ktoś dobija się do drzwi, poszedł sprawdzić, co się dzieje. Po tym, jak otworzył, zdążył spostrzec trzech zbirów, którzy następnie rzucili się na niego z pięściami. Okładali go potwarzy tak, że rozbili mu okulary, po czym zbiegli. Jak czytamy, ksiądz nie wie, co było motywem pobicia, nie kojarzy również napastników. Sprawa trafiła na policję, mężczyźni są poszukiwani.

- Przyjęliśmy zgłoszenie od pokrzywdzonego - mówi se.pl Aneta Wlazłowska z policji w Radomsku. - Mężczyzna otrzymał jedno uderzenie pięścią w twarz, w wyniku czego doszło do uszkodzenia jego okularów. Ponadto sprawcy zniszczyli drzwi od plebanii oraz flagę. Straty oszacowano na około 2 tysiące złotych. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje o zdarzeniu prosimy o zgłaszanie się do naszej komendy.

ZOBACZ TEŻ: Pijany siłą zabrał 1,5-rocznego synka i odjechał. Wśród zarzutów znęcanie

Wyrok dla Księdza pedofila z Pleszewa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE