Łódzkie: Śmiertelny wypadek teraz na DK 1. Zderzenie busa z TIRem, "Gierkówka" jest ZABLOKOWANA!

2020-07-06 7:47 Magdalena Jaśkiewicz-Stawowczyk
Łódzkie: Śmiertelny wypadek teraz na DK 1. Zderzenie busa z TIRem, Gierkówka jest ZABLOKOWANA!
Autor: KPP Radomsko

Uwaga kierowcy DK 1 zablokowana. Nad ranem na wysokości miejscowości Szczepocice Rządowe doszło do śmiertelnego wypadku. „Gierkówka” w kierunku Częstochowy jest nieprzejezdna. Jak informuje policja utrudnienia potrwają co najmniej do godziny 9.30. Wyznaczono objazd lokalnymi drogami.

Po tragicznym wypadku całkowicie zablokowana jest droga numer 1 w Łódzkiem w kierunku Śląska. Na wysokości miejscowości Szczepocice Rządowe (na trasie Radomsko - Częstochowa) doszło do zderzenia dwóch aut - ciężarowego z dostawczym.

Jak przekazała radomszczańska policja, 32-latek, mieszkaniec powiatu łęczyckiego, kierujący dostawczym Iveco najechał na tył TIRa marki Scania. Ciężarówka stała na czerwonym świetle. Uderzenie było na tyle sile, że kabina Iveco została zmiażdżona. Kierowca busa zginął na miejscu. Do wypadku doszło około 4.15

Ciężarówka wpadła do Kanału Żerańskiego! Do wody wylewa się paliwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Trasa w kierunku Częstochowy jest cały czas zablokowana. W tej chwili, jedną nitką został puszczony ruch w kierunku Łodzi.

Na miejscu wypadku cały czas pracują służby, trwają czynności. Policja wyznaczyła objazd drogą DK 91. Jak informują policjanci z radmoszczańskiej policji utrudnienia potrwają mniej więcej do godziny 9.30.