Makabryczne odkrycie przy drodze w Chrzanowicach. Znaleziono zwłoki mężczyzny, POLICJA SZUKA SPRAWCY i ŚWIADKÓW!

2020-07-10 13:07 Emilia Białecka
Policja
Autor: mat. policji

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło minionej nocy (10.07) w miejscowości Chrzanowice (woj. łódzkie) w powiecie radomszczańskim. Na zwłoki 49-letniego pieszego trafili przejeżdżający tamtędy mężczyźni. Policja poszukuje sprawcy oraz ewentualnych świadków zdarzenia.

Jak podaje policja, do wypadku doszło 10.07 około godziny 1.00 w miejscowości Chrzanowice w gminie Gomunice na mało uczęszczanej drodze. Zwłoki leżącego na jezdni mężczyzny znaleźli przejeżdżający tą drogą dwaj mężczyźni. - Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 49-letniego mieszkańca gminy Gomunice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy został potrącony przez nieustalony dotychczas pojazd, który oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy - opisuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Wypadek z udziałem ciężarówki US Army

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Radomszczańscy policjanci apelują do wszystkich osób mogących posiadać informacje w sprawie wypadku o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku lub skontaktowanie się telefonicznie pod numerem telefonu: 44 6852811. Szczególnie pomocne mogą okazać się nagrania z kamerek samochodowych osób jadących przez miejscowość Chrzanowice w dniu 10.07.2020 r. około godziny 1.00, być może komuś udało się zarejestrować pojazd sprawcy.

CZYTAJ TEŻ: 31-letni Wojtek Ilkiewicz WALCZY O ŻYCIE w chińskim szpitalu! Pandemia koronawirusa UWIĘZIŁA go na drugim końcu świata