KPP Bełchatów

i

Autor: mj-s

Okradł swojego szefa, bo potrzebował pieniędzy. Nie uwierzysz, na co je przeznaczył

2019-10-07 12:32

Ukradł swojemu pracodawcy narzędzia i zastawił je w lombardzie. Za pieniądze kupił alkohol. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Kiedy właściciel jednego z bełchatowskich warsztatów zorientował się, że wyposażenie jego firmy uszczupliło się o elektronarzędzia warte blisko 1,5-tysiąca zgłosił się na policję. Mężczyzna zeznał, że o kradzież podejrzewa swojego byłego pracownika, który samowolnie porzucił pracę. Poinformowani o takich podejrzeniach policjanci złożyli wizytę 43-latkowi z gminy Człuchów.

- Zaskoczony mężczyzna  przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że elektronarzędzia sprzedał w lombardzie, a zdobyte w ten sposób pieniądze przeznaczył na alkohol – informuje bełchatowska policja.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży za co grozi kara do 5 lat więzienia. Kryminalni odzyskali też z lombardu część skradzionych elektronarzędzi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają