Radomsko. Odcięła pępowinę i odebrała dziecku życie, a sama się wykrwawiła?

2021-09-08 13:48
Tragedia w Radomsku
Autor: KEPI /archiwum /zdjęcie ilustracyjne

W poniedziałek (6.09) w jednym z mieszkań przy ul. Pajdaka w Radomsku 37-letni mężczyzna odnalazł zwłoki swojej 36-letniej żony Magdaleny i nowo narodzonego dziecka. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wynika że kobieta zabiła dzidziusia, a sama zmarła z wykrwawienia.

Kiedy Magdalena A. (36 l.) z Radomska, matka piątki dzieci, nieco się zaokrągliła, jej znajomi zaczęli dopytywać, czy znów jest w ciąży. Kobieta konsekwentnie zaprzeczała. Prawda o tym, że jednak jest brzemienna, wyszła na jaw w miniony poniedziałek, kiedy ją i nowo narodzone dziecko znaleziono martwych w ich mieszkaniu.

Kobieta razem z mężem Sebastianem mieszkała w jednym z bloków przy stadionie w Radomsku. Oboje wychowywali czworo dzieci, ale w ich rodzinie niedawno pojawiło się też piąte, które zostało oddane do adopcji.

Ciężar opieki nad potomstwem spadł na barki matki. Z relacji sąsiadów wynika, że czasem była to praca ponad jej siły. - Skarżyła się, że ze wszystkim musi radzić sobie sama – opowiadają. - Narzekała, że męża wiecznie nie ma, że robi co, chce, że ona musi wszystkiego dopilnować.

Raport z anteny 8.09, godz.10

Kiedy więc po raz szósty zaszła w ciążę, padł na nią blady strach. Zaczęła ukrywać ten fakt przed znajomymi. Z relacji jej męża wynika, że nawet on nie był świadomy, że żona była w ciąży. Choć, jak mówią mieszkańcy osiedla, część osób o tym wiedziała. - Magda była załamana – mówi jedna z kobiet. - Mówiła, że nie wie co to będzie, jak urodzi kolejne dziecko.

Maleństwo przyszło na świat w miniony poniedziałek przed południem. Kilka godzin później zwłoki swojej żony i malutkiego zakrwawionego dzidziusia znalazł jego ojciec. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że kobieta odcięła dziecku pępowinę, a potem odebrała mu życie. Sama zmarła z wykrwawienia. Jeszcze dziś (8.09) powinny być znane wyniki sekcji zwłok zmarłych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE