Radomsko. Wypiła 0,7 litra i staranowała ogrodzenie

2021-10-15 8:24
Radomsko. Wypiła 0,7 litra i staranowała ogrodzenie
Autor: Policja /KWP Łódź

Do 2 lat za kratkami, kara grzywny oraz zakaz kierowania pojazdami grozi 40-latce z Radomska, która po pijanemu straciła panowanie nad kierownicą i wjechała w ogrodzenie posesji. Kobieta wcześniej wypiła 0,7 litra wina.

Zdarzenie miało miejsce 13 października 2021 roku na jednej z ulic w dzielnicy Bogwidzowy w Radomsku. Kilka minut po godzinie 15.00 dyżurny policji otrzymał informację, że kierowca osobówki uszkodził dwa ogrodzenia posesji. "Policjanci skierowani do tej interwencji ustalili, ze autem kierowała 40-letnia radomszczanka. Kobieta straciła panowanie nad renault i wjechała w ogrodzenia. Kierująca osobówką miała 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami powiedziała, że wypiła zbyt dużo wina" - opisuje nadkom. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Kobieta na szczęście nie odniosła obrażeń ciała. W związku z powyższym mundurowi elektronicznie zatrzymali jej prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

CZYTAJ TEŻ: Łódzkie. Policjant stracił panowanie nad radiowozem i wjechał na chodnik

Radomsko. Wypiła 0,7 litra i staranowała ogrodzenie
Autor: Policja /KWP Łódź

40-latka za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Piękna osiemnastoletnia Alicja zginęła, kiedy jechała z pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE