TRAGEDIA pod Bełchatowem. Śmiertelny wypadek na dk 74, nie żyje kierująca bmw [ZDJĘCIA]

2019-12-02 12:21 mj-s

Dzisiaj (2 grudnia) w godzinach dopołudniowych na dk 74 doszło do śmiertelnego wypadku. Na miejscu zginęła kierująca samochodem marki bmw. Najprawdopodobniej kobieta nie miała zapiętych pasów.

AKTUALIZACJA:

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 44-letnia mieszkanka gminy Szczerców kierująca samochodem marki BMW, jadąc od strony Kluk w kierunku Szczercowa, na łuku drogi z nieznanych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała na prawe pobocze, następnie na lewy pas jezdni, wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Na skutek odniesionych obrażeń 44-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratury wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Ciało denatki oraz samochód zostały zabezpieczone do dalszych badań. Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa.

-----------

Z relacji świadków wynika, że kobieta jadąc dk 74 na łuku drogi, tuż za Klukami, „złapała” pobocze, nie zapanowała nad kierowanym samochodem i uderzyła w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód przewrócił się na bok.

Mimo podjętych natychmiastowo prób reanimacji przez świadków, kobiecie nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Zmarła na miejscu zdarzenia.

Uwaga kierowcy! Na dk nr 74 tuż za Klukami (przed stają benzynową) występują utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują służby: policji, prokuratury i straży pożarnej. Taka sytuacja może potrwać przez najbliższych kilka godzin.