Śmiertelny wypadek w Makowiskach. Wieloletni szef WOŚP i radny powiatu pajęczańskiego nie żyje

i

Autor: pixabay.com Śmiertelny wypadek w Makowiskach. Wieloletni szef WOŚP i radny powiatu pajęczańskiego nie żyje

Śmiertelny wypadek w Makowiskach. Wieloletni szef WOŚP i radny powiatu pajęczańskiego nie żyje [ZDJĘCIA]

2020-08-25 9:38

Do wypadku, w którym zginął Sebastian Barczak, radny powiatu pajęczańskiego, doszło w poniedziałek, 24 sierpnia w Makowiskach. Mężczyzna był wieloletnim szefem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sebastian Barczak miał 45 lat.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 24 sierpnia, o godzinie 18:30 na drodze krajowej nr 42 w Makowiskach. Jak podaje portal twojepajeczno.pl, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że Sebastian Barczak jadąc rowerem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł pod ciągnik siodłowy, którym kierował 26-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Policja oraz prokuratura wyjaśniają okoliczności wypadku.

Sebastian Barczak związany jest z samorządem powiatu pajęczańskiego. Od 2018 roku pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisja Edukacji, Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej oraz członka Komisja Budżetu, Finansów i Mienia Powiatu. Mężczyzna był wieloletnim szefem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Miał 45 lat.

Dramat na basenie w Zalesiu Górnym. Tak ratowali małego Januszka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE