Sulejów: 32-latek rzucił się z nożem na policjanta. W ruch poszły paralizator i broń!

2021-05-14 14:03 m. jaśkiewicz - stawowczyk
Sulejów: 32-latek rzucił się z nożem na policjanta. W ruch poszły paralizator i broń!
Autor: mj-s Sulejów: 32-latek rzucił się z nożem na policjanta. W ruch poszły paralizator i broń!

Kolejna niebezpieczna interwencja policyjna podczas, której funkcjonariusz został zaatakowany nożem. Kolega z patrolu, w celu odparcia bezpośredniego zamachu na życie, oddał w kierunku napastnika strzały z broni służbowej. Ranny 32-latek został hospitalizowany. Cała interwencja w niewielkiej miejscowości powiatu piotrkowskiego (Łódzkie) miała bardzo dramatyczny przebieg.

Do zdarzenia doszło 13 maja roku około godziny 18.00. Policjanci z komisariatu w Sulejowie zostali skierowani na interwencję do niewielkiej wsi. Zgłoszenie dotyczyło członka jednej z mieszkających tam rodzin, który zamknął się w pokoju i od pewnego czasu nie przyjmował posiłków ani leków.

CZYTAJ: Łódzkie: Szaleniec pędził autostradą A2 POD PRĄD! Tak 37-latek uciekał przed policją [FOTO]

- Mężczyzna miał już za sobą próby targnięcia się na życie. Dyżurny oprócz mundurowych skierował tam karetkę pogotowia ratunkowego. Niestety 32-latek był pobudzony, agresywny i w żaden sposób nie chciał się podporządkować służbom mimo tego, że medycy zdecydowali o konieczności hospitalizacji. Dodatkowo groził użyciem trzymanego w ręku noża – informują policjanci z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

PRZECZYTAJ: SZOK: Maluszek UWIĘZIONY w rozgrzanym aucie, a mama… Na zakupach! Pomoc przyszła w ostatniej chwili

Jak relacjonują policjanci, mimo kolejnych prób uspokojenia mężczyzny nic nie przynosiło rezultatu.

- W pewnym momencie mężczyzna rzucił się  z niebezpiecznym narzędziem na jednego z policjantów, który użył wobec niego paralizatora. To nie zatrzymało napastnika. Mundurowy dzięki swojej czujności oraz zabezpieczeniu nie został zraniony choć doszło do przecięcie kamizelki taktycznej. W tak ostatecznej sytuacji drugi z mundurowych oddał strzały z broni służbowej raniąc agresywnego 32-latka – informują piotrkowscy mundurowi.

Mężczyźnie niezwłocznie została udzielona pomoc. Trafił do szpitala. Cała sytuacja jest wyjaśniana przez prokuraturę.

POLECAMY: Zderzenie mercedesa z motocyklem. Za kierownicą jednego z pojazdów 15-latek na "lewych" rejestracjach!

Pogrzeb policjanta
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE