policja fot. poglądowe

i

Autor: mj-s

Szedł środkiem jezdni. ZGINĄŁ na miejscu

2019-10-28 11:39

Pieszy, który szedł środkiem prawego pasa jezdni zginął potrącony przez osobówkę. Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę, 27 października około godziny 18.00 w miejscowości Pożdżenice w gminie Zelów.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce 27 października około godziny 18.00 w miejscowości Pożdżenice (gmina Zelów).

- Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Zelów, kierujący samochodem marki saab, jadąc z Zelowa w kierunku miejscowości Kurów, potrącił mężczyznę, który szedł środkiem prawego pasa jezdni. W wyniku poniesionych obrażeń, mimo czynności reanimacyjnych podjętych na miejscu zdarzenia, 51-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, po zmierzchu, przy opadach deszczu. Pieszy ubrany był w odzież koloru ciemnego i niestety nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierowca był trzeźwy.

Sprawdź światła w samochodzie! Ruszyła ogólnopolska kampania "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo". Mówi Marcin Kucner z bełchatowskiej drogówki:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE