Tragiczny finał zaginięcia Bogdana K. Z jeziora WYŁOWIONO CIAŁO 32-latka

2020-01-12 18:40 mj-s
Tragiczny finał zaginięcia Bogdana K. Z jeziora WYŁOWIONO CIAŁO 32-latka
Autor: mj-s

Odnaleziono ciało Bogdana K. Mieszkaniec gminy Rozprza był poszukiwany od 29 listopada. W minioną sobotę, 11 stycznia na ciało 32-latka dryfujące po jeziorze Bugaj natknął się przypadkowy przechodzień.

Było około godziny 14:00, kiedy piotrkowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zwłokach dryfujących na jeziorze Bugaj.

- Wiemy już, że zwłoki należą do 32-letniego mieszkańca gminy Rozprza – potwierdziła Dagmara Mościńska z piotrkowskiej policji.

Przypomnijmy, 32-letni mieszkaniec Bogumiłowa (gm. Rozprza) zaginął 29 listopada - ostatni raz widziany był w jednym z banków przy ul. Słowackiego, później jego telefon logował się właśnie przy Bugaju, tam też znaleziono plecak mężczyzny.

W ostatnich tygodniach w poszukiwania mężczyzny były zaangażowane różne służby: policja, państwowa i ochotnicza straż pożarna. Z końcem grudnia do akcji rodzina Bogdana K. zaangażowała także prywatnego detektywa. Ekipa Krzysztofa Rutkowskiego z użyciem sonaru przeczesała zbiornik Bugaj, jednak wtedy nie natknięto się na żaden ślad. Pisaliśmy o tym w artykule Przeczesują jezioro i las w Piotrkowie, szukają 32-latka. W akcji kilkadziesiąt osób [ZDJĘCIA, WIDEO]

W minioną sobotę, 11 grudnia po ponad miesiącu od zaginięcia, jego finał okazał się być najtragiczniejszym z możliwych.

Śledztwo w tej sprawie policja prowadzi pod nadzorem prokuratury.