Wielka nawałnica przeszła przez Piotrków Trybunalski. Ulice zamieniły się w rwące potoki

2021-06-24 11:12
Wielka nawałnica przeszła przez Piotrków Trybunalski. Ulice zamieniły się w rwące potoki [WIDEO]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. Hans /zdjęcie ilustracyjne

Dzisiejsza (24.06.2021) burza w Piotrkowie Trybunalskim spowodowała sporo utrudnień. Zalane ulice zamieniły się w rwące potoki. Zalane auta, posesje, budynki, pourywane tablice rejestracyjne - widok był przerażający.

W województwie łódzkim to właśnie przez Piotrków Trybunalski przeszła największa ulewa. Strażacy mieli ręce pełne roboty. Deszcz zalał ulice, paraliżując ruch, zalane zostały posesje i budynki. Najgorzej było m.in. na ul. Polnej, al. Piłsudskiego, Wojska Polskiego, Narutowicza, Armii Krajowej czy al. Kopernika. Jak podaje naszemiasto.pl, woda dostała się m.in. do piwnicy żłobka przy ul. Balzackiej, przychodni Megamed przy ul. Polnej. W wielu miejscach nastąpiła awaria sygnalizacji świetlnej. W niektórych miejscach woda sięgała kilkaset metrów.

Gigantyczna burza paraliżuje Warszawę

Kiedy woda zeszła, w rejonach ulic można było znaleźć wiele tablic rejestracyjnych, które pourywały się z aut. Znalezione tablice można odbierać w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Szkolnej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE