Zakończą sezon motocyklowy paradą ulicami miasta

2019-10-09 13:23 mj-s
zakończenie sezonu motocyklowego
Autor: Fundacja Bezpieczni

Ryk silników, zapach spalin i drogie maszyny. Setki lśniących jednośladów zjadą w najbliższą niedzielę (13 października) do Bełchatowa, gdzie odbędzie się tradycyjne zakończenie sezonu motocyklowego.

Spotkanie rozpocznie się od mszy świętej, w której kierowcy podziękują za kończący się sezon. O 14.30 spod kościoła na Binkowie motocykliści ruszą w paradę ulicami miasta, a następnie spotkają się na placu przy ulicy Staszica. Tam będzie czekać wiele atrakcji, organizatorzy zadbali, by zainteresowały one nie tylko miłośników dwóch kółek.

- Wystawa pojazdów technicznych policji, pokaz ratownictwa medycznego czy miasteczko bezpieczeństwa, to jedna część. Kolejny blok atrakcji to pokazy, zaplanowaliśmy trzy: jazdy na motocyklach enduro, fitness Dance studio i taekwondo -  mówi Rafał Kaleciński organizator z fundacji „Bezpieczni”.

Organizatorzy wydarzenia podczas spotkania będą również szukać dawców szpiku kostnego dla swojego kolegi Marcina Kołączyńskiego. Chętni będą mogli trafić do rejestru podczas finału niedzielnej imprezy.